6251124144

Вишивка буває не тільки хрестиком

Вишивка – всім відомий метод нанесення зображень на тканину нитками. Для машинної вишивки зображення спочатку перетворюється в стібки у спеціальній програмі, а тоді вишивається на сучасному промисловому обладнанні. Вишитий логотип завжди виглядає ефектно та оригінально, і завдяки якісним матеріалам протягом довгого часу зберігає привабливий вигляд.

Сфера застосування вишивки дуже широка – це нанесення фірмової символіки (логотипів, емблем тощо) на корпоративну форму та сувенірну продукцію (футболки, реглани, куртки, кепки, сумки і т.д.), виготовлення шевронів і нашивок, декорування дизайнерських виробів і, звісно, традиційна українська вишивка.

Завдяки різноманітності технік розкладання стібків, а також великій гамі кольорів ниток вишивка підходить для нанесення як простих написів, так і складних художніх зображень. Вишивку можна наносити на різноманітні тканини, на готові вироби та деталі крою.

Вартість вишивки залежить від кількості стібків і тиражу. Кожне замовлення прораховується індивідуально відповідно до макету, а виробництво починається після погодження взірця.

Вишитий логотип завжди виглядає якісно і престижно.

і навіть через декілька років виглядає, як новий.

Переваги вишивки

Тип файлу – векторний

(шрифти перетворені в криві або доданий файл зі шрифтами)

Розширення – *.cdr, *.ai, *.eps, *.pdf

Максимальний розмір – 40х60 (см)