04_Cyfro_05

Повноколірний друк від 1 штуки

Прямий цифровий друк (Direct to garment – DTG) на спеціальному текстильному принтері – це порівняно нова, але дуже перспективна технологія, яка дозволяє друкувати повноколірні зображення фотографічної якості на виробах з натуральної бавовни (футболках, регланах, наволочках, сумках) в кількості від 1 екземпляру.

Друк здійснюється безпосередньо на тканині пігментними фарбами на водній основі. Після нанесення фарби на тканину зображення фіксується під дією високої температури (150-185°С) за допомогою термопресу. При друці на темних матеріалах на тканину спочатку наноситься шар білої фарби, яка утворює своєрідну “підкладку”, а вже на неї наноситься кольорове зображення. В результаті отримуємо якісний повноколірний прінт.

Прямий цифровий друк дає широкий простір для творчості та експериментів. Це чудовий спосіб створити неповторну футболку зі своїм фото, власним дизайном або улюбленою цитатою, а також можливість зробити приємний подарунок близьким.

Вартість друку залежить від розміру зображення та відрізняється для білих та кольорових тканин.

Переваги ПРЯМОГО ЦИФРОВОГО друку

Для векторних зображень: формати *.ai, *.cdr, *.eps.

(шрифти перетворені в криві або доданий файл зі шрифтами)

Для растрових зображень: формати *.psd, *.tiff, *.jpeg, *.png.

(Роздільна здатність не менше 200 dpi (оптимально – 300 dpi), розмір зображення в файлі повинен відповідати розміру друкованого зображення 1:1.)

Максимальний розмір – А3+ (32х50 см)